Napis Love - Otwock, Warszawa i okolice

IDEALNY WYBÓR NA TWÓJ EVENT

Napis Love na wynajem

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu efektownego, podświetlanego napisu LOVE, który sprawdzi się jako oryginalna dekoracja na wielu okolicznościowych imprezach, a zwłaszcza na przyjęciach weselnych.

Oferujemy naszym Klientom konkurencyjną cenę i profesjonalną usługę. Postaw na ten najbardziej modny dekoracyjny dodatek i wybierz napis LOVE. Warszawa i Otwock to główny obszar naszej działalności, ale dojeżdżamy również bezpłatnie do klientów z okolić (do 40 km).

Wysoka jakość wykonania

Napis LOVE, który oferujemy ma wysokość 120 cm, a głębokość liter wynosi 20 cm. Napis posiada funkcję zmiany kolorów np. na niebieski, biały czy różowy. Co więcej, napis działa na pilota, więc można wybrać kilka trybów podświetlania, ustawić szybkość mrugania lub wyregulować jasność.

Litery zostały wykonane w Polsce z najwyższej jakości materiału, który jest trwały i odporny na uszkodzenia. Ponadto, wykonanie napisu jest bardzo estetyczne i stylowe, przez co doskonale pasuje do scenerii sal weselnych oraz innych eleganckich miejsc.

Galeria zdjęć

Napis LOVE to dekoracja, która nie umknie uwadze nikogo. Taka ozdoba tworzy niepowtarzalny klimat i przyciąga wzrok, a zdjęcia przy napisie to świetna pamiątka romantycznych chwil, która gwarantuje wspomnienia na długi czas.

Wynajem napisu Love

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Elastyczny koszt

Jeśli chodzi o koszt naszej usługi, to ustalamy go indywidualnie z każdym Klientem, w zależności od ilości dni, na jaki napis będzie wypożyczany, terminu i lokalizacji.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły oferty i zamów już dziś napis LOVE. Otwock, Warszawa i okolice – zapraszamy zainteresowanych do współpracy. 

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą. 

PRIME EVENTS

[WKRÓTCE], zapraszamy do kontaktu email.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza kontaktowego, odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe!

2 + 1 =