Napis Love na wynajem

IDEALNY WYBÓR NA TWÓJ EVENT

Bezpłatny transport do miast takich jak Warszawa, Otwock i okolice!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu efektownego, podświetlanego napisu LOVE, który sprawdzi się jako oryginalna dekoracja na wielu okolicznościowych imprezach, a zwłaszcza na przyjęciach weselnych.

zdjęcie napis love na wesele

Oferujemy naszym Klientom konkurencyjną cenę i profesjonalną usługę. Postaw na ten najbardziej modny dekoracyjny dodatek i wybierz napis LOVE na wesele. Warszawa i Otwock to główny obszar naszej działalności, ale dojeżdżamy również bezpłatnie do klientów z okolic (do 30 km). Działamy również w miejscowościach takich jak: Pruszków, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Mszczonów, Grójce, Mińsk Mazowiecki, Jachranka, Ożarów Mazowiecki, Józefów, Piaseczno, Legionowo, Radzymin i Wołomin.

litery love otwock

Wysoka jakość wykonania

Napis LOVE na wesele, który oferujemy ma wysokość 120 cm, a głębokość liter wynosi 20 cm. Napis posiada funkcję zmiany kolorów np. na niebieski, biały czy różowy. Co więcej, napis działa na pilota, więc można wybrać kilka trybów podświetlania, ustawić szybkość mrugania lub wyregulować jasność.

Litery zostały wykonane w Polsce z najwyższej jakości materiału, który jest trwały i odporny na uszkodzenia. Ponadto, wykonanie napisu jest bardzo estetyczne i stylowe, przez co doskonale pasuje do scenerii sal weselnych oraz innych eleganckich miejsc.

Galeria zdjęć

Napis LOVE to dekoracja, która nie umknie uwadze nikogo. Taka ozdoba tworzy niepowtarzalny klimat i przyciąga wzrok, a zdjęcia przy napisie to świetna pamiątka romantycznych chwil, która gwarantuje wspomnienia na długi czas.

prime events z napis love na wynajem
tani napis love warszawa i okolice

Podświetlane litery LOVE na wesele – jakie mamy z nich korzyści?

Wynajem podświetlanych liter LOVE na wesela, to ostatnio hit, bardzo modny dodatek, na jaki decyduje się mnóstwo narzeczeństw, planujących wyjątkowy dzień swoich zaślubin i przyjęcia. Efektowne litery nie tylko wprowadzają odpowiedni klimat na sali weselnej lub przed nią, ale również pomagają stworzyć idealne miejsce na robienie zdjęć.

 

Podświetlany napis love warszawa jest to atrakcja, która bardzo często jest stosowana przez wynajętych dekoratorów przestrzeni weselnych. Moda na tego typu dekoracje sprawiła, że bardzo często młoda para decyduje się na wynajem napisu i wykorzystuje go we wnętrzach, w których ma się odbyć przyjęcie weselne. 

Elastyczny koszt

Jeśli chodzi o koszt naszej usługi, to ustalamy go indywidualnie z każdym Klientem, w zależności od ilości dni, na jaki napis będzie wypożyczany, terminu i lokalizacji. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły oferty i zamów już dziś napis LOVE. Otwock, Warszawa i okolice – zapraszamy zainteresowanych do współpracy. Organizacja wesela pochłania sporo czasu. Każda para, która ma wyznaczony termin zaślubin interesuje się tym, co jest aktualnie na topie. 

Dlaczego warto wynajmować podświetlany napis LOVE LED?

Warto wypożyczać podświetlany napis love wynajem z kilku względów. Przede wszystkim dlatego, że jest to atrakcyjny, aranżacyjny dodatek, który kojarzy się, z czymś wspaniałym, bo z miłością.

Po drugie, dlatego że jego wynajem nie jest mocno obciążający finansowo dla organizatorów wesela.
Po trzecie efekt uzyskany dzięki podświetlanej dekoracji jaką jest napis love na wynajem przy zagaszonych światłach jest niesamowity.

Dodatkowo podświetlany napis love warszawa, to hit, który jest wprowadzany, ze względu na to, że jest:

  • modny,
  • na topie,
  • ciekawy,
  • klimatyczny,
  • nowoczesny.

Gdzie ustawiany jest na sali weselnej podświetlany napis LOVE?

Podświetlany napis LOVE jest umieszczany najczęściej w miejscu najbardziej widocznym dla gości weselnych. Zwykle jest to miejsce na parkiecie, przy ścianie czy przy zespole muzycznym. W miejscu, w którym nie przeszkadza w tańcach, a gdzie towarzyszy zabawom gości i młodej parze.

Charakterystyka napisu LOVE

Napis LOVE dostępny jest w wielu firmach zajmujących się wynajmem różnego typu dekoracji weselnych. Można go odnaleźć w bardzo różnych wersjach, w różnych czcionkach, jak i wielkościach.

Charakterystyczną cechą modnego napisu LOVE będzie z pewnością to, że jest podświetlany i dzięki temu widoczny z daleka.
Dzięki niemu wesele nabiera nowego znaczenia. LOVE, czyli miłość, kochać, to z pewnością atrakcja, która kojarzy się z takim dniem, jak ślub i wesele. Można nawet powiedzieć, że jest to dopełnienie całej ceremonii zaślubin i wyśmienity pomysł na podkreślenie znaczenia i rangi takiego wydarzenia.

Mnóstwo dekoratorów oferuje swoim klientom tego typu napis w większej formie, jak również małej umieszczanej np. na stole młodej pary. Napis love wynajem nie jest trudny. Atrakcyjna cena najmu to nasz duży atut.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą. 

PRIME EVENTS

[WKRÓTCE], zapraszamy do kontaktu email.