Drewniane podstawki, krążki na wynajem

IDEALNY WYBÓR NA TWÓJ EVENT

Naturalne podstawki z brzozy

Chcąc zadbać o unikalny wystrój sali weselnej, warto rozważyć drewniane podstawki wykonane z naturalnego drewna. Te krążki brzozowe sprawią, że dekoracja lokalu, w którym odbędzie się Wasze wesele, będzie oryginalna i z pewnością zrobi na gościach ogromne wrażenie.

Lakierowane krążki drewniane idealnie nadają się na wesele. W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku produktów, bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Podstawki drewniane, które nie były wcześniej lakierowane, można w łatwy sposób ubrudzić. Struktura drewna sprawia, że plamy z napojów i potraw zostają widoczne na stałe. Sytuację ratować można w zasadzie wyłącznie szlifowaniem krążków, a i to nie zawsze przyniesie efekt. Oferowane przez nas lakierowane podstawki pod talerze wykonane z drewna brzozowego są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości. Zabezpieczenie ich odpowiednim i w pełni bezpiecznym lakierem sprawia, że można je bezproblemowo wyczyścić po użyciu w taki sposób, że nie pozostanie na nich żaden ślad po ewentualnych zabrudzeniach.

Drewniane krążki w wielu rozmiarach

W naszej ofercie znajdują się różnorodne ozdoby sal weselnych. Dysponujemy całą gamą podstawek w różnych rozmiarach. Dostępne są duże podstawki drewniane pod talerze, wykonane z lakierowanego drewna brzozowego. Można je wykorzystać zarówno do ustawienia na nich talerzy gości, jak i półmisków z potrawami.

Naszym klientom oferujemy również krążki drewniane małe. Te drewniane podstawki mogą posłużyć jako elementy, na których ustawić można kubki z napojami, sosy, talerzyki deserowe czy świeczniki.

Galeria zdjęć

Sprawdźcie naszą ofertę na krążki drewniane stosowane pod talerze, półmiski, świeczniki lub wazony. Dzięki nim w łatwy sposób sprawicie, że wystrój Waszej sali weselnej będzie oryginalny i niezapomniany. Są one niezastąpionym elementem dekoracyjnym, gdy chcecie zorganizować imprezę w stylu rustykalnym. Lakierowane podstawki drewniane świetnie sprawdzą się nie tylko w trakcie wesela, ale także podczas innych imprez okolicznościowych.

Dlaczego warto wynająć drewniane podstawki pod talerze?

Choć dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych w życiu, nie da się ukryć, że jest to uroczystość kosztowna. Nic więc dziwnego, że pary młode chcą redukować część kosztów. Jednocześnie nikt nie chce rezygnować z wysokiej jakości zamawianych produktów. Jak połączyć ze sobą te dwie z pozoru kłócące się ze sobą cele? Wystarczy zainteresować się wynajmem dekoracji weselnych.

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą. 

PRIME EVENTS

[WKRÓTCE], zapraszamy do kontaktu email.